Угода користувача British Express

1. Основні положення

1.1. British Express (далі Компанія) та Користувач сайту british-express.net (надалі Користувач) при викорситанні сайту british-express.net (надалі Сайт) при наданні послуг Компанією Користувачу керуються між собою текстом даної угоди (надалі Угода) в доповнення до Угоди відвідувача сайту.

1.2. Якщо Користувач не згоден з даною Угодою, він повинен припинити використання Сайту та користування його сервісами.

1.3. Користувчу, який не згоден з умовами даної Угоди, заборонена реєстрація.

1.4. Дія облікового запису Користувача, який не згоден з умовами Угоди, припиняється негайно.

1.5. Компанія залишає за собою право змінювати дану Угоду з вступом в дію змін до Угоди після повідомлення на головній сторінці Сайту на протязі трьох календарних днів.

1.6. Дана Угода вступає в дію з моменту реєстрації Користувача на Сайті.

1.7. Припинення дії облікового запису Користувача відбувається за зверненням Користувача на email Компанії з email-адреси, яка була використана при реєстрації Користувача на Сайті.

1.8. Припинення дії даної угоди відбувається в момент припинення дії облікового запису Користувача.

2. Послуги - загальні положення

2.1. Компанія надає, а Користувач користується послугами Компанії згідно тарифів, розміщених на Сайті за адресою http://british-express.net/rates.html (надалі Тарифи).

2.2. Компанія залишає за собою право змінювати Тарифи з вступом в дію нових Тарифів на протязі одного календарного дня після публікації повідомлення про зміну Тарифів на головній сторінці Сайту (окрім умов, наведениз в пункті 2.2.1).

2.2.1. Компанія має право на негайне тимчасове зниження Тарифів з попередженням або без нього й без публікації зміни Тарифів. При цьому повернення до Тарифів може відбуватися негайно з попередженням або без нього.

2.3. Розрахунок з Компанією відбуваться за умовною одиницею, яка приблизно дорівнює одному британському фунту стерлінга (надалі GBP або £ або фунт стерлігу). При використанні термінів або позначень GBP або £ або фунт стерлігу на Сайті, мається на увазі дана умовна одиниця.

2.4. Курс даної умовної одиниці публікується на Сайті і може змінюватися Компанією без попередження.

2.5. Всі операції по оплаті послуг Компанії здійснюються через внутрішній рахунок на Сайті (надалі Рахунок).

3. Послуги - покупка товарів

3.1. Створюючи замовлення на Сайті Користувач повинен дотрмуватися правил оформлення даних про товар, який необхідно купити. При невідповідності правил оформлення, замовлення буде повернуто клієнту на дооформлення.

3.1.1. Дані про товар необхідно вносити з повною відповідністю тим, які є на сайті інтернет-магазину, включаючи назву товару, його розмір, колір тощо.

3.1.2. Посилання (URL) повинно вести безпосередньо на сторінку товару, який потрібно купити. Не допускається оформлення замовлення з посиланням на сторінку, де розміщено декілька товарів в основному блоці сторінки.

3.1.3. При оформленні замовлення Користувач зобов’язується повідомити Компанії про акційні речі, включаючи додаткові товари, купони, картки на знижки, та будь-які інші речі, які він повинні надійти при закупці його замовлення у Продавця й бажає отримати. В іншому випадку Компанія залишає за собою право повернути Продавцю будь-які речі, які не облікуються по замовленнях, утилізувати їх або здійснити будь-які інші дії над ними.

3.1.4. Компанія може відмовити Користувачу в оформленні цін на замовлення з поясненням причин чи без них.

3.1.5. Після оформлення Компанією цін на замовення Користувача, Користувач зобов’язується переглянути ціни і підтвердити свою згоду з цінами або відмовитися від замовлення.

3.2. Після підтвердження цін на товар Користувачем, Користувач зобов’язується в якомога коротший термін виконати поповнення Рахунку на суму не меншу, ніж потрібно для оплати замовлення.

3.3. Після наявності коштів на Рахунку Користувача у достатньому обсягу для купівлі замовлення, Компанія зобов’язується провести закупку замовлення Користувача згідно графіку закупівель з інтернет-магазину, вказаного Користувачем та розміщеного в Великобританії (надалі Продавець).

3.3.1. Закупка проводиться з білінговими даними представника Компанії та адресою доставки представництва Компанії.

3.3.2. Графік закупівель публікується на Сайті. Компанія залишає за собою право відступати від графіка закупівель без попереднього повідомлення, зберігаючи при цьому частоту закупівель.

3.3.3. Закупка замовлення Користувача проводиться тільки після повної передоплати на Рахунок. Оплата проводиться тільки з Рахунку.

3.3.4. Компанія може не провести закупку замовлення Користувача з поясненням причин чи без у повному або частковому обсязі у випадку відсутності товару чи товарів у Продавця, відмови надсилання Продавцем товару на адресу представництва Компанії та у будь-якому іншому випадку, коли Компанія буде не в змозі доставити замовлення Користувачу у повному чи частковому обсязі.

4. Послуги - доставка товарів в Україну

4.1. Після прибуття замовленого Користувачем товару в представництво Компанії, Компанія зобов’язується відправити його найближчою відправкою згідно графіку відправок. Графік відправок публікується на Сайті.

4.2. Компанія бере на себе документальне оформлення вантажу, призначеному Користувачу.

4.3. Користувач зобов’язується оплатити вартість доставки згідно Тарифів та розмитнення або вартість брокерських послуг, якщо такі виникнуть щодо товарів у замовленні Користувача. Компанія зобов’язана попередити Користувача про розмитнення та можливу появу брокерських посслуг до закупки замовлення Користувача Компанією.

4.4. Якщо компанія не попередила Користувача про розмитнення та можливу появу брокерських послуг, Користувач має право відмовитися від оплати розмитення і/або брокерських послуг. В такому випадку Компанія залишає за собою право повернути товар Продавцю та відшкодувати вартість повернутого товару Користувачу згідно даних замовлення Користувача, яке було повернуте.

4.5. Для доставки замовлення Користувача в Україну Компанія може використовувати послуги третіх осіб.

5. Послуги - доставка товарів по Україні

5.1. Для доставки замовлення Користувача по Україні Компанія може використовувати послуги третіх осіб.

5.2. При використанні послуг третіх осіб для доставки замовлення Користувача по Україні, Компанія не несе відповідальності за пошкодження або втрату замовлення Користувача. Компанія зобов’язується сприяти Коористувачу в отриманні компенсацій від третіх осіб в такому випадку.

5.3. Відправлення по Україні відбуваються на протязі трьох робочих днів з моменту прибуття товарів Користувача на склад Компанії в Україні.

5.4. Відправлення Користувачу відбувається лише при наявності на Рахунку Користувача коштів достатніх для оплати міжнародного відправлення.

5.5. Компанія залишає за собою право вводити мінімальну вартість міжародного відправлення з публікацією мінімальної вартості в Тарифах.

5.5. Компанія залишає за собою право тимчасово скасовувати мінімальну вартість міжародного відправлення з повідомленням або без нього й без публікації зміни Тарифів. При цьому повернення до мінімальної вартості може відбуватися негайно з попередженням або без нього.

6. Відшкодування і відповідальність за придбаний товар

6.1. При втраті або пошкодженні товару з вини працівників Компанії, Компанія відшкодовує повну вартість товару згідно Замовлення (за винятком умов, вказаних в пункті 7 та пункті 5.2 Угоди).

6.2. Всі відшкодування здійснюються на внутрішній рахунок Користувача на Сайті і не можуть бути використані будь-яким іншим чином, крім як для оплати послуг Компанії.

6.3. При відпраленні Покупцем заборонених до ввезення в Україну чи вивезення з Великобританії товарів на замовлення Користувача, відповідальність за ввезення цих товарів в Україну лежить на Користувачу.

7. Обмеження щодо відшкодування і відповідальності за придбаний товар

7.1. При покупці на eBay і Amazon в продавців, які мають менше ніж 100 відгуків по продажів і/або рейтинг нижче 90% Компанія знімає з себе відповідальність за придбаний товар і не відшкодовує його вартість.

7.2. Компанія не проводить відшкодувань і не несе відповідальності за невідповідність замовлення, зробленого на Сайті, і фактичного вмісту замовлення, в разі, якщо Продавець надіслав невірний товар і Користувач не замовив послуги "Перевірка на відповідність".

7.3. Компанія не проводить відшкодувань і не несе відповідальності за замовлення, якщо вміст його був конфіскований митницею. 

7.4. Компанія не проводить відшкодувань Рахунку користувача, якщо дія облікового запису Користувача була припинена згідно пункту 1.4, 8.4 або пункту 9 Угоди.

7.5. Компанія не проводить відшкодувань і не несе відповідальності за вміст замовлення, втраченого при доставці в Україні у випадку коли Користувач надав неправдиві, неточні або неповні дані по адресі доставки та контактних даних. 

8. Конфіденційність інформації

8.1. Компанія має право використовувати реєстраційну інформацію Користувача для власних потреб, прямо або опосередковано пов’язаних з наданням послуг Користувачу.

8.2. Компанія має право використовувати інформацію про замовлення і вміст замовлень Користувача для власних потреб, прямо або опосередковано пов’язаних з наданням послуг Користувачу.

8.3. Компанія зобов’язується не розголошувати третім особам реєстраційні дані Користувача, за винятком випадків, коли це потрібно для надання послуг Компанією. Зокрема, це стосується доставки замовлень.

8.4. Користувач зобов’язується не розголошувати третім особам будь-які дані які він отримав від Компанії, окрім даних, опублікованих в публічній частині Сайту. В разі порушення даного пункту угоди, дія користувацького запису Користувача припиняється негайно.

8.5. Компанія зобов’язується не розголошувати третім особам перелік і вміст замовлень Користувача в персоніфікованому вигляді.

8.6. Компанія має право публікувати неперсоніфіковану кількість або неперсоніфікований вміст замовлень користувача, повністю або частково, для інформування інших Користувачів про пропозиції на ринку, або ж використовувати інформацію Користувача для створення та публікації статистичної інформації.

10. Нанесення шкоди діяльності Сайту чи Компанії

10.1. Будь-які дії, які спрямовані на перешкоду роботи Сайту чи Компанії переслідуються законодавством Великобританії, Євросоюзу та України, міжнародним законодаством в межах юридичного поля.

10.2. Перешкоджання роботі Сайту чи Компанії Користувачем несуть за собою негайне припинення дії облікового запису Користувача.

11. Підтримка користувачів

11.1. Компанія залишає за собою право передавати надання послуг по підтримці користувачів третім особам (надалі Оутсорс).

11.2. Користувач не зобов’язаний оплачувати послуги Оутсорсу. Всі витрати по оплаті послуг Оутсорсу Компанія бере на себе.

12. Форс-мажор

12.1. Сторони звільняються від відповідальності за часткове чи повне невиконання зобов'язань за цією Угодою, якщо це невиконання є наслідком форс-мажорних обставин, а також прийняття державними органами законодавчих актів, що перешкоджають виконанню умов Угоди. У цьому випадку виконання зобов'язань за цією Угодою відкладається на час дії обставин форс-мажору і їх наслідків.

12.2. При наявності вищевказаних обставин кожна зі Сторін повинна повідомити іншу Сторону за допомогою email протягом 5-и календарних днів з моменту виявлення цих обставин.

12.3. Належним доказом існування обставин форс-мажор є довідка Торгово-Промислової Палати України або іншого компетентного органу. Вказане положення не поширюється на загальновідомі факти (опубліковані в друкованій пресі або інших ЗМІ).

Оплата і курс фунта

Оплата проводиться безпосередньо на рахунок в англійському банку в фунтах за курсом банку, який випустив Вашу картку. Орієнтовний курс можна переглянути на цій сторінці.

Вхід

Логін або email:
Пароль:

Популярні магазини


Ми купуємо з усіх магазинів Англії!

Служба підтримки

По телефону
  • +38(098)704-3037
  • Пн-Пт: 14:00-18:00
  • Сб: 14:00-16:00
По E-mail

Курси обміну:
1 GBP = 44.26 UAH
1 GBP = 1.8 WMZ
1 GBP = 80.55 WMU