ЗМІ про нас


21
листопада
2014

Минулої зими ми обіцяли зробити тестову покупку в Англії та розповісти про це читачам Вістей Івано-Франківщини, проте події в нашій державі, нажаль, завадили зробити це вчасно. Лишень після дзвінка керівника компанії British Express, який зараз знову відвідує Україну, ми згадали про кошти, які він подарував нам для покупки та про свою обіцянку.


29
грудня
2013

Видання Вісті Івано-Франківщини провело он-лайн конференцію з власником інтернет-бізнесу, який допомагає здійснювати он-лайн покупки в Англії, нашим співвітчизником, який нині проживає в Англії - Іваном Веремком. Пан Іван відповів на питання наших читачів та дав коротке інтерв'ю виданню "Вісті Івано-Франківщини".


02
грудня
2013

Видання Вісті Івано-Франківщини презентують інтерв’ю з власником цікавого бізнесу по купівлі і перевезенні товарів з Англії до України Іваном Веремком. Наш земляк, який колись виїхав в Англію, сьогодні перебуває в Івано-Франківську і погодився розповісти нам про товари з Англії та переваги їх купівлі в цій країні за допомогою його компанії British Express.

Оплата і курс фунта

Оплата проводиться безпосередньо на рахунок в англійському банку в фунтах за курсом банку, який випустив Вашу картку. Орієнтовний курс можна переглянути на цій сторінці.

Вхід

Логін або email:
Пароль:

Популярні магазини


Ми купуємо з усіх магазинів Англії!

Служба підтримки

По телефону
  • +38(098)704-3037
  • Пн-Пт: 14:00-18:00
  • Сб: 14:00-16:00
По E-mail

Курси обміну:
1 GBP = 44.26 UAH
1 GBP = 1.8 WMZ
1 GBP = 80.55 WMU