Як купити товари в Англії

 Пам’ятка при виборі товару 

 • Купити товар Ви можете у будь-якому магазині Англії. Перелік магазинів, представлений на нашому сайті,  - це найбільш популярні магазини, якими користуються наші клієнти, і він не є вичерпним. 
 • Радимо звернути увагу на те, що доставка товару по Англії у більшості магазинів платна (Delivery). При чому вартість такої плати залежить від термінів доставки і суми замовлення. Стандартна доставка дешевша, але й відбувається впродовж  3-5 робочих днів, а в деяких магазинах (наприклад, НМ) і довше. Доставка на наступний робочий день, як правило, дорожча у 2 рази. Майже всі магазини пропонують безкоштовну доставку, якщо сума замовлення перевищує певну суму (наприклад, 100 £). Вся інформація  щодо вартості послуг доставки доступна на офіційних сайтах магазинів. 
 • При купівлі з Amazon або eBay звертайте увагу на рейтинг продавців. У продавців з невеликою кількістю здійснених продажів або ж з низьким рейтингом краще не купувати.
 • Не радимо купувати в магазинах,які виставляють ціни у валюті,відмінній від англійських фунтів стерлінгів, оскільки курс обміну валют при перерахунку вартості наперед невідомий.

 

Пам’ятка клієнта British Express

 • Зареєстрований клієнт впродовж дня може оформити необмежену кількість замовлень.
 • Одне замовлення – це перелік товарів тільки з одного магазину.  Кількість позицій товарів з одного магазину не може перевищувати 25.
 • Для кожного магазину потрібно оформлювати окремі замовлення.
 • При замовленні з eBay чи Amazon одне замовлення оформляється на одного продавця. Кількість замовлень від різних продавців не обмежена.
 • Для аукціонів з eBay існують додаткові вимоги, описані в частих питаннях
 • Інформація про статус і стан всіх Ваших замовлень доступна у Вашому кабінеті. Про зміну стану замовлення Ви додатково отримуєте повідомлення на електронну пошту,вказану при реєстрації.
 • Інформацію про купони, іменні знижки, акції ми наводимо на головній сторінці нашого сайту або ж розсилаємо нашим клієнтам.

 

Як оформити замовлення на British Express.

Процедура замовлення складається з 3 етапів:

 • створення замовлення;
 • підтвердження чи скасування замовлення;
 • оплата замовлення.

 

Етап 1. Для створення нового замовлення:

Ввійдіть у свій кабінет.

Виберіть  опцію «Замовити покупку». 

Скопіюйте посилання на товар, введіть повну назву товару (точно як в магазині) та необхідну кількість. Якщо необхідно, вкажіть розмір, колір, артикул.

Зверніть увагу!

Вказувати всі дані потрібно точно так як на сайті  (наприклад Black, а не чорний). 

В іншому випадку замовлення буде повернуто на дооформлення.

Якщо у Вас є купони або коди на знижки в даний магазин, побажання щодо деталей замовлення - вкажіть їх у коментарі. 

Після введення всієї необхідної інформації натисніть ПРОДОВЖИТИ.

Аналогічно введіть інформацію про всі товари,які Ви бажаєте замовити з цього магазину, скориставшись кнопкою ДОДАТИ ще один товар до замовлення. 

Після введення  всіх позицій натисніть ЗАВЕРШИТИ формування замовлення.

Підтвердіть  намір закінчення формування замовлення у спливаючому вікні.

Після отримання Вашого замовлення наш менеджер перевірить його, здійснить розрахунок вартості і відправить Вам на затвердження чи дооформлення. 

У замовленні, отриманому на дооформлення, Вам необхідно внести поправки і аналогічно до первинного оформлення, Завершити формування.

Етап 2. Затвердження чи скасування замовлення після обробки його менеджером 

Після перевірки замовлення менеджер вносить ціни, розраховує його повну вартість з урахуванням витрат на доставку по Англії, наявних знижок, комісії компанії  та направляє Вам комерційну пропозицію. 

Якщо ціна Вас не влаштовує, натисніть на кнопку "Скасувати замовлення". Цю дію потрібно підтвердити ще раз у спливаючому вікні. З метою покращення нашого сервісу просимо Вас вказувати причину скасування замовлення.

Якщо ціна Вас влаштовує, Вам потрібно натиснути на кнопку "Я переглянув ціни і погоджуюся оплатити це замовлення”.

Етап 3. Оплата замовлення

Після погодження на оплату Вам потрібно перейти на сторінку поповнення рахунку та провести оплату коштів, достатніх для оплати замовлення з Вашої карти (VISA або MasterCard). Краще переводити більші суми - таким чином Ви зекономите на комісії. Додатково є можливість поповнення рахунку через Webmoney.

Після викупу замовлення слід зачекати декілька днів, поки замовлення надійде на наш склад в Англії. На складі наш співробітник підготує Ваші товари і відправить їх в Україну згідно графіку відправки.

Доставка

Після приходу Вашого товару на склад в Україні, посилка зважується і готується до відправки. Вам надсилається інформація про вагу і вартість посилки, яку потрібно оплатити.  Відправка посилки клієнту відбувається лише після повного розрахунку!!! Якщо на Вашому  внутрішньому рахунку достатньо коштів, вони списуються автоматично.

Зверніть увагу! Ви оплачуєте тільки міжнародну доставку. Доставка по Україні на склад "Нової Пошти" оплачується при прийомі посилки!

Оплата і курс фунта

Оплата проводиться безпосередньо на рахунок в англійському банку в фунтах за курсом банку, який випустив Вашу картку. Орієнтовний курс можна переглянути на цій сторінці.

Вхід

Логін або email:
Пароль:

Популярні магазини


Ми купуємо з усіх магазинів Англії!

Служба підтримки

По телефону
 • +38(098)704-3037
 • Пн-Пт: 14:00-18:00
 • Сб: 14:00-16:00
По E-mail

Курси обміну:
1 GBP = 44.26 UAH
1 GBP = 1.8 WMZ
1 GBP = 80.55 WMU