Партнерська програма

Для всіх бажаючих працює партнерська програма. Ви можете отримувати 10% від нашої комісії за кожне замовлення, зроблене людиною, яка за Вашою порадою зареєструвалася на British Express.

Існує 2 варіанти залучення партенрів:

1) Ви розміщуєте спеціальне партнерське посилання на наш сервіс на власному сайті, в соціальних мережах тощо. Відвідувачі, які прийшли на наш сервіс за Вашим посиланням і зареєструвалися на протязі 30 днів (якщо в них ввімкнені cookies), будуть зараховані, як Ваші реферали. Партнерське посилання Ви можете отримати після реєстрації у розділі "партнерська програма".

2) Ви повідомляєте менеджеру на скриньку manager@british-express.net телефони чи email-и людей, яким Ви розповіли про наш сервіс. Якщо ці люди зареєстровані, ми відмітимо їх, як Ваших рефералів.

Нарахування коштів відбувається кожного 15 числа за замовлення Ваших рефералів, оплачені в попередньому місяці.

Ви можете використати ці кошти для купівлі на British Express або ж ми можемо перерахувати їх за допомогою webmoney. Мінімальної суми для виведення немає.

Оплата і курс фунта

Оплата проводиться безпосередньо на рахунок в англійському банку в фунтах за курсом банку, який випустив Вашу картку. Орієнтовний курс можна переглянути на цій сторінці.

Вхід

Логін або email:
Пароль:

Популярні магазини


Ми купуємо з усіх магазинів Англії!

Служба підтримки

По телефону
  • +38(098)704-3037
  • Пн-Пт: 14:00-18:00
  • Сб: 14:00-16:00
По E-mail

Курси обміну:
1 GBP = 44.26 UAH
1 GBP = 1.8 WMZ
1 GBP = 80.55 WMU